HomeAngličtinaSmartWords

Studium slovíček nepatří právě k oblíbeným činnostem. Také se s nimi trápíte? Změňte své dosavadní výukové postupy. V této kategorii najdete různé materiály pro ulehčení studia slovní zásoby, ale i tipy pro efektivní studium. Záleží jen na vás, jaký problém aktuálně řešíte. Umíte dobře anglicky mluvit, ale máte potíže s pravopisem? Nebo naopak, dokážete anglická slovíčka dobře napsat, ale nevíte, jak se správně vyslovují? Ať již využijete materiály určené k poslouchání slovíček, k jejich psaní, nebo si svou slovní zásobu budete rozšiřovat pomocí uživatelsky příjemných a tématicky zaměřených prezentací, máme pro vás jednu záruku: studium slovíček vás začne opravdu bavit. Nevěříte? Vyzkoušejte připravené DEMO verze.

Co ve SmartWords najdete?

    • METODIKU UČENÍ SLOVÍČEK  - ať již studujete angličtinu "rekreačně" či chodíte do intenzívního jazykového kurzu, vždy je potřebné osvojit si velké množství slovíček, a to často ve velmi krátkém čase. Avšak za pár dní jich studující velkou část zapomene. Zkušená lektorka PhDr. Ladislava Knihová vás seznámí s osvědčenými metodickými postupy pro efektivní studium slovíček s cílem, aby jejich zapamatování bylo dlouhodobé. Tuto sekci si rozhodně nenechte ujít - ušetří vám mnoho času.
    • MOBILNÍ UČENÍ S MP3 - milujete svůj chytrý mobil či iPod, rádi se učíte cestou do školy či práce? Pak je mobilní učení pomocí souborů ve formátu MP3 pro vás to pravé.
    • DATABÁZE SLOVÍČEK A SOFTWARE DRILL - ideální pro zlepšení anglického pravopisu. Připravujeme pro vás neustále nové databáze slovíček k anglickým učebnicím i různorodého tématického zaměření. Díky softwaru DRILL si ale můžete vytvořit i vy sami vlastní databázi slovíček, které právě potřebujete, např. pro svou profesi.
    • INTERAKTIVNÍ POWERPOINTOVÉ PREZENTACE - prezentace, které si jisté oblíbíte pro jejich jednoduchost a přehlednost, jsou ideální pro lepší zapamatování - a to díky využití více smyslů. Text, který vidíte, zároveň i slyšíte, v souladu s metodickými pokyny nahlas opakujete. U každé prezentace je uveden čas potřebný k důkladnému prostudování  i rychlostudiu (např. pro osvěžení znalostí).
    • CHYTRÉ PRODUKTY - zde najdete další multimediální pomůcky jako např. PDF soubory vhodné k tisku a založení do šanonu či složení jako "taháčku" pro studium na cestách, ozvučené PDF soubory pro studium na vašem PC a mnohé další.

Naším přáním je, abyste studijní materiály používali přesně tak, jak potřebujete. Chybí vám nějaký další materiál zpracovaný podobným či jiným způsobem? Napište nám na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Těšíme se na vaše zprávy, dotazy a připomínky.

 
Go to top