HomeČlánkyČlánky pro pedagogy

Novinky pro pedagogy

V této rubrice přinášíme zajímavé TIPY, RADY, ZKUŠENOSTI a POSTŘEHY, které můžete využít pro vylepšení a zpestření vaší výuky. Kromě pedagogů si tuto rubriku zajisté oblíbí i lektoři firemního vzdělávání a vlastně každý, kdo prezentuje, a to díky její NÁPADITOSTI a PRAKTIČNOSTI.

Úvodní část s přehledem užitečných produktů je následována zajímavými články. Oceníme zpětnou vazbu od našich čtenářů na profilu Education online v prostředí sociální sítě Facebook. 


Aktuální nabídka multimediálních produktů a metodických pomůcek pro pedagogy a lektory:

 

Přestávka/Coffee Break

zábavná prezentace

PowerPoint

 

Tipy pro výuku

I. díl

PDF

 


 

Tipy pro výuku I. díl

Osvěžující nápady na interaktivní zapojení studentů do určitých částí výuky zcela mění atmosféru v přednáškovém sále či ve třídě a napomohou pedagogům proměnit vyučování v atraktivní, zajímavý a poutavý zážitek. Materiál je též inspirací pro každého z nás, jehož úkolem je vystoupit před publikem byť jen příležitostně. Zdánlivé maličkosti promyšleně zakomponované do našeho vystoupení přispějí k úspěchu prezentace, oblibě přednášejícího i zapamatovatelnosti přednášené látky.

 

Celý článek
 

Přestávka - zábavná powerpointová prezentace

Spolupráce s akademickým malířem Luďkem Schneiderem přinesla produkt, který uvítají všichni lektoři kurzů. „Přestávka“ pomůže osvěžit atmosféru v přednáškovém sále, udržet posluchače „in“ a pozitivně naladěné.

All course tutors will welcome this product, which is brought to you in collaboration with the academic painter Luděk Schneider. ‘Coffee Break’ will help them freshen up the atmosphere in the lecture hall and keep their audience positively tuned in.

Číst článek o tipech na přestávku »

Celý článek
 
Go to top