HomeE-learningE-kurzy "na míru"

Víte, že připravujeme e-learningové kurzy "na míru"?...a řada dalších novinek...

S nabídkou e-learningový kurzů a zákaznických řešení v oblasti e-learningu přišla naše společnost ještě před vznikem gigantů jako je např. společnost Google. Na českém trhu jsme byli ojedinělí, vyhrávali jsme soutěže s našimi e-learningovými kurzy, investovali jsme do na svou dobu technologicky vyspělého softwaru, sledovali horké novinky. Asi tušíte, naši vážení příznivci, co na „malém českém dvorečku“ následovalo. Musím s pravdou ven: my jsme byli připraveni, ale náš trh a naši zákazníci připraveni nebyli – přišli jsme příliš brzy. Ano, vážné manažerské pochybení...

Co se dělo dál?

I přes finanční ztráty jsme na e-learning nezanevřeli, ba naopak. Nadšeně jsme se neustále seznamovali s novými trendy, pečlivě studovali instruktážní design a s radostí objevitele jsme testovali multimediální prvky – zprvu animace, audio, posléze i video – a jejich implementaci do výukových materiálů. Bylo pro nás velkým povzbuzením, když naše společnost obdržela pozvánku na konferenci „pouze pro pozvané“ – The European e-Learning Summit v anglickém Sheffiledu v listopadu 2010, kde náše zástupkyně aktivně participovala na vzniku memoranda a navázala kontakty s mnoha evropskými klíčovými hráči v sektoru e-learningu.   Dnes máme ve svém týmu talentované a kreativní grafiky, profesionální fotografy a vedeme vášnivé „copywritingové“ diskuse nad zpracováním výchozích výukových textů  – prostě, e-learning nás baví...

Co se děje nyní?

Určitě jste se všimli nového loga naší společnosti, které je symbolem nového začátku. Bude následovat redesign webových stránek, spuštění přehledného e-shopu, ale i řada dalších překvapení pro naše příznivce. Starší programy budou převedeny do profesionálního grafického prostředí. Souběžně pracujeme na atraktivních a v praxi potřebných tématech, které nabídneme ve formě e-learningu. Přesná témata zatím z pochopitelných důvodů prozradit nemůžeme, ale oblast zacílení ano:  aktuálně se jedná o oblast angličtiny, marketingu a prezentačních dovedností. „Off-shelf solution“ – tedy připravené řešení „z poličky“ – uspokojí naše individuální klienty i firemní zákazníky.

E-learningové kurzy „na míru“ – zákaznická řešení

Dovolujeme si tedy oslovit naše klienty s tím, že jsme připraveni zpracovat vaše téma dle potřeb
a profilace vaší společnosti. Přijďte na šálek kávy či voňavého čaje a nad aktuálními vzdělávacími potřebami vaší společnosti se zamyslíme společně. Klientský brief zpracujeme pečlivě, budete mít možnost aktivně se podílet na podobě kurzu i v průběhu jeho zpracování. Dáváme přednost otevřené komunikaci a vstřícnému přístupu k našim klientům. „Life-time customer“ je naším cílem. Bližší podrobnosti získáte či případnou schůzku si můžete dojednat na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Váš názor nás zajímá

Mnohé ze změn, které nyní realizujeme, bylo podníceno vámi, našimi čtenáři a pravidelnými návštěvníky našeho webu. Za všechny podněty i za otevřený dialog upřímně děkujeme. Interaktivní pojetí e-komunikace s našimi klienty je pro nás alfou a omegou dalšího vývoje a víme, že dnes si nikdo nepřeje být jen „objektem“ např. reklamy, ale především spolutvůrcem. Technologie nám to umožňují a my vaše názory, podněty a připomínky vítáme a na spolupráci se těšíme.

 
Go to top