O společnosti

Education on line > O společnosti

Jak to vlastně bylo na počátku?

Začátek naší historie se datuje k roku 1990, kdy bylo vydáno první živnostenské oprávnění s povolením podnikat v oblasti výuky jazyků, překladatelství a tlumočnictví.

Neuvěřitelná doba počátku podnikání v Čechách s sebou přinesla velké množství příležitostí na zcela prázdném trhu. Nutno podotknout, že tehdejší nenasycený trh je snem každého manažera současnosti. Doslova všichni se chtěli učit anglicky, kurzy angličtiny byly přeplněné a bylo jich relativně málo ve srovnání s počtem zájemců.

Jak to bylo v 90. letech 20. století?

Od samého počátku existence naší firmy jsme se profilovali jako specialisté na odborný jazyk. V té době to byla např. angličtina pro manažery a zaměstnance hotelů. Současně jsme do povědomí vstoupili jako poskytovatel vzdělávacího obsahu, který ve výuce jazyků využívá moderní technologie a nejnovější metodické postupy. O zákazníky nebyla nouze a většina z nich se stala „ambasadorem naší značky“. Investovat do reklamy nebylo vůbec nutné.

Jak to bylo na počátku 21. století?

Začátek nového milénia byl charakterizován vznikem naší webové stránky a silnou orientací na e-learning a tvorbu e-learningových kurzů. Společnost investovala nemalé finanční prostředky do tehdy nejlepšího softwaru pro tvorbu e-learningových kurzů a díky skvělým nápadům na kvalitní vzdělávací obsah na sebe první úspěch nenechal dlouho čekat: v celostátní soutěži tvůrců e-learningových kurzů jsme obsadili 2. místo kurzem „Jak se naučit cizí jazyk“. Euforie byla nakažlivá a radost z úspěchu obrovská.

A ještě něco: řečeno jazykem dneška, začala vznikat komunita příznivců a fanoušků webové stánky Education online(EOL).

 

A co děláme na počátku druhé dekády 21. století?

Portfólio našich produktů a služeb se značně rozšířilo, ať již v oblasti odborné angličtiny jako je specializace na angličtinu v marketingu, finanční angličtinu, angličtinu pro Evropskou unii, či další vzdělávací oblasti jako např. marketingová komunikace. Nově vzniklá situace si ale vyžádala profesionalizaci ve všech směrech. Opětovně jsme investovali do špičkového softwaru, aby naše nové e-learningové kurzy přinášely našim klientům větší přidanou hodnotu.  Tým spolupracovníků se rozrostl o anglické rodilé mluvčí a též odborníky z oborů grafiky, fotografie, IT, marketingu, práva a lingvistiky. Společně tvoříme jedinečný vzdělávací obsah takové kvality, s nímž vy – naši klienti – snáze dosahujete svých vlastních vítězství.

Rok 2011 je též rokem migrace našeho webu na nový redakční systém Joomla s řadou interaktivních prvků a též rokem uvedení do provozu našeho e-shopu se vzdělávacími produkty na adrese www.educationshop.cz  .  Joomla nám sloužila až do roku 2018, kdy jsme přešli v souvislosti s novou verzí webu na redakční systém WordPress.

 

Co přinese budoucnost?

Na prahu nové etapy jsme jako tým technologicky vybaveni, odborně připraveni a díky množství pozitivních ohlasů na naši práci vysoce motivováni přinášet našim klientům stále nové, užitečné a především vysoce kvalitní produkty a služby. Je naším prioritním zájmem intenzívně budovat komunitu příznivců EOL.

 

Ladislava Knihová  & Education online tým