Stále chybujete v anglických nepravidelných slovesech? ELEGANTNÍ ŘEŠENÍ naleznete u nás

Education on line > Články pro pedagogy > Stále chybujete v anglických nepravidelných slovesech? ELEGANTNÍ ŘEŠENÍ naleznete u nás

Neznalost anglických nepravidelných sloves je ožehavé téma. Až na výjimky, studenti na všech stupních škol mají s jejich zvládnutím problémy. Pedagogové musejí opravovat zcela zbytečné chyby v písemných pracích a testech neustále dokola. Totéž se týká ústního projevu studentů. Ujasněme si, PROČ NEPRAVIDELNÁ SLOVESA  POTŘEBUJEME ZNÁT? Odpověď je jednoduchá: bez znalosti nepravidelných sloves nezvládneme většinu gramatických časů. Naše angličtina nebude nikdy dokonalá a chyby, kterých se budeme dopouštět, nám mohou zkomplikovat nejen dorozumění, ale např. i budoucí profesní uplatnění.

Kde získat kvalitní studijní materiály pro studium angličtiny

V našem e-shopu nabízíme několik výukových pomůcek zaměřených na zvládnutí anglických nepravidelných sloves. Dnes bychom vaši pozornost chtěli obrátit k jedné z nich, a tou je výukový soubor 63 nepravidelných sloves ve formátu MP3. Čím je tato pomůcka výjimečná? Anglickou výslovnost pro nás namluvil rodilý mluvčí pan BOB LITTLE. Je to význačný britský odborník na PR (Public Relations – vztahy s veřejností), který současně vystudoval operní zpěv. Jeho angličtina je skutečně „King’s English“! Přejete si mluvit stejně jako rodilý mluvčí? Není nic snazšího než zařadit výukové soubory ve formátu MP3 mezi vaše studijní materiály. Připravili jsme pro vás demoverzi tohoto výukového podcastu. Stačí kliknout na níže uvedené audio.

Anglická nepravidelná slovesa MP3 – DEMO

Plnou verzi výukového audio souboru nepravidelných sloves získáte ZDE.

Čím se naše výukové podcasty odlišují?

Naše výukové podcasty pro studium angličtiny:

  • jsou připraveny pro AKTIVNÍ přístup k učení,
  • nutí studenta REAGOVAT DŘÍVE NEŽ USLYŠÍ SPRÁVNÉ ŘEŠENÍ,
  • nejsou jen mechanickým opakováním,
  • student ZAPOJUJE VÍCE SMYLŮ,
  • STUDENT MYSLÍ V CIZÍM JAZYCE.

STUDIUM ANGLIČTINY JE EFEKTIVNÍ

Jak s výukovými podcasty ve formátu MP3 pracovat?

Přečtěte si osvědčený metodický postup:


1. slovíčko uslyšíte česky – např. sloveso “rozbít”;
2. v následující časové prodlevě vyslovíte všechny tři tvary v angličtině –
”break – broke – broken”;
3. následuje hlas učitele v angličtině – ”break – broke – broken”;
4. v následující časové prodlevě po učiteli ještě jednou NAHLAS zopakujete
všechny tři tvary nepravidelného slovesa s případnou korekcí své vlastní
výslovnosti;
5. následuje další výraz…..a postup se opakuje

Jak studuje moderní student?

Ve svém chytrém telefonu má kromě hudby i výukové soubory pro studium angličtiny. Zpočátku je potřeba anglická nepravidelná slovesa opakovat častěji, např. 2x – 3x týdně. Po jejich osvojení je vhodné si je zopakovat alespoň jednou měsíčně. Při tomto postupu se velmi brzy dříve neoblíbená část studia angličtiny stane vaší chloubou. Chybu už nikdy neuděláte! A to už přece stojí za malou investici.

Výukové podcasty pro studium anglické slovní zásoby si můžete prohlédnout ZDE . E-shop www.educationshop.cz jich nabízí celou řadu – od materiálů pro začátečníky (zde jsme upřednostnili nahrávku českým mluvčím vystudovaným na Karlově univerzitě – obor anglistika) až po odbornou angličtinu (např. finanční či marketingovou) namluvenou rodilým mluvčím – spolupracovníkem Education online panem Bobem Littlem.

DATABÁZE VÝUKOVÝCH PODCASTŮ VE FORMÁTU MP3 STÁLE ROZŠIŘUJEME.

STUDUJTE SLOVÍČKA V MOBILU!
STUDUJTE “ON THE GO”!

Leave a Reply