Education on line > Aktuálně > Přemýšlíte, jak si zvýšit kvalifikaci? Studujte atraktivní obor Marketingová komunikace

Současné období turbulentních změn na trhu práce nenechává nikoho na pochybách, že šanci získat atraktivní pracovní pozici má ten, kdo dokáže nabídnout širší portfolio znalostí a dovedností. To je možná i důvodem, proč se na vysoké školy vracejí odborníci z praxe, kteří jeden obor již vystudovali, avšak silně vnímají, že pro svou budoucnost potřebují získat další vzdělání. Obor marketingová komunikace je vhodnou volbou. Vysoká škola finanční a správní (VŠFS) tento obor nabízí v denním i kombinovaném studiu, v českém i anglickém jazyce.

Studijní program Marketingová komunikace zahrnuje předměty jako ekonomie, marketingová komunikace, digitální marketing, marketing v sociálních sítích, sociologii, psychologii, právo, média a další důležité oblasti. Anglický jazyk se zaměřením na marketingovou terminologii a obchodní angličtinu připravuje studenty na působení v nadnárodních firmách. Angličtina se zaměřením na marketing je na tomto oboru vyučována ve všech ročnících bakalářského i magisterského studia, což je nespornou výhodou studia na VŠFS.

Studijní program je nabízen v denní i kombinované formě, v češtině i v angličtině. Obzvláště kombinovaná forma studia (studenti mají výuku 1x za 14 dní vždy v pátek odpoledne a v sobotu) je velmi flexibilní a umožňuje zvýšení kvalifikace i těm, kteří jsou velmi časově zaneprázdněni.

Budoucí kvalita života je často otázkou správného rozhodnutí. Nyní je ta pravá chvíle!

Dotazy směřujte na: prihlaska@mail.vsfs.cz

Bližší informace naleznete zde.

Autorka článku PhDr. Ladislava Knihová, MBA pracuje jako odborný asistent na Vysoké škole finanční a správní a působí na Katedře jazyků a na Katedře marketingu. Kromě angličtiny vyučuje předměty marketingového zaměření.